PROČ JE FOCENÍ TAK „DRAHÉ“?

Proč jsou fotografie od Horse & Wolf v takové ceně?

Jsme tým, který zajišťuje kompletní servis. To znamená, že se snažíme využívat rozmístění lokalit po celé ČR, aby focení pro zákazníky bylo co nejblíže a nemuseli jet přes celou republiku.
Náš tým se skládá: z majitelky Horse & Wolf – vlastník „vlků“ a FRÍSKÉHO KONĚ; fotografky, vizážistky, asistentky, popř. další osoby – dle situace a potřeby (např. druhý řidič, MAJITEL ZAPŮJČENÉHO ZVÍŘETE, asistent majitele zvířete aj.). Pro všechny z nás je nejcennější ČAS. Není to ale pouze čas strávený s VÁMI – našimi zákazníky, ale je to čas strávený na cestách, samotná příprava doma, a v neposlední řadě ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ, které se fotograf věnuje doma.

Samotný čas s vaší přítomností zabere 2-3 hodiny (příprava, vizáž, focení). Cesta na místo focení, cesta domů, čas strávený doma přípravou kostýmů, doplňků, rekvizit, příprava zvířat na focení (zvířata v denním režimu se připravují, učí se, aby práce s nimi byla 100% bezpečná, aby zvládala cestu, ruch měst, rušivé elementy), péče o kostýmy po focení (čistírna), výběr náhledů pro zákazníka (třídění fotografií); samotná ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ, která fotografce zabere i 60 minut na 1 fotografii (balíčky obsahují 4 – 5 takových fotografií). Fotografie ve FANTASY stylu zaberou i x hodin úprav, aby výsledek byl perfektní.


Další čas je komunikace se zákazníkem. Dozvědět se jeho požadavky, potřeby, vhodně padnoucí a zvolený kostým, výběr balíčku, styl focení, zvíře – pokud se nefotí s „vlky“, přichází další komunikace s majitelem příslušného zvířete, domluvení času, místa.
Fotograf jako každý pracující člověk platí zdravotní, sociální pojištění a daně. Proto je cena nastavena tak, aby mu něco zbylo pro živobytí.
Samotným focením naše práce nekončí. Vše se přesouvá do domácího prostředí, kde probíhá ošetření kostýmů; výběr fotografií, zasílání náhledů, následná úprava a hlavně DALŠÍ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM, která se nyní týká samotné úpravy fotografií. Takto fotograf komunikuje se zákazníkem i následují 2-3 týdny.

Ještě si pořád myslíte, že je cena našeho focení přehnaná?

Věřím, že nyní jste blíže pochopili, co Horse & Wolf dělá pro své zákazníky, nabízíme mimořádný servis a ZÁŽITEK.

Těšíme se na shledání.