PROJEKT: „BOHYNĚ ARTEMIS“ – FOCENÍ S „VLKY“

9 990,00 

Projekt „Bohyně Artemis“

=====  spojuje krásu a sílu bohyně Artemis s fascinujícím světem „vlků“. Tento projekt nabízí jedinečnou příležitost pro ženy, které se chtějí ponořit do fantasy světa a zažít nezapomenutelné focení s těmito majestátními tvory.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt „Bohyně Artemis“ – Unikátní spojení fantasy a přírody

Bohyně Artemis je v řecké mytologii známá jako bohyně lovu, přírody a divokých zvířat. Její síla a odvaha jsou ztělesněny v tomto projektu, který propojuje její božskou energii s „vlky“, symboly divokosti a svobody. Focení s „vlky“ je nejenom esteticky působivé, ale také přináší pocit propojení s přírodou a jejími silami. Fantasy svět, luk a srna jako symboly bohyně a překrásná příroda – to všechno je součástí projektu „Bohyně Artemis“. Při focení budete mít možnost se ocitnout v kůži této bohyně a prožít nezapomenutelný zážitek. Společně s profesionálním fotografem a týmem Horse & Wolf budete mít příležitost zachytit krásu a sílu spojení mezi člověkem a „vlkem“.

Projekt „Bohyně Artemis“ je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Bez ohledu na to, zda jste začátečnice nebo zkušená modelka, tato příležitost je otevřená všem, kteří chtějí zažít něco neobvyklého a jedinečného. Focení s „vlky“ je nejenom estetickým zážitkem, ale také přináší pocit síly a sebevědomí.

Projekt „Bohyně Artemis“ je unikátním spojením fantasy a přírody. Nabízí ženám možnost prozkoumat svou vnitřní bohyni a zažít nezapomenutelné focení s „vlky“. Pokud hledáte něco neobvyklého a jedinečného, projekt „Bohyně Artemis“ je pro vás to pravé.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: FANTASY
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení dvou „vlků“ – dle vlastního výběru (Československý vlčák, sibiřský husky – bílá, černobílá)
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60  min.
  • Lokalita: celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *