PROJEKT: „DRAGONS“ – Fotografování s draky

10 600,00 

„Fotografování s draky“ – Game of Thrones.

===== Unikátní zážitek pro milovnice fantasy.

Milujete Game of Thrones a sníte o tom, že se ocitnete ve světě plném magie a dobrodružství? Máme pro vás skvělou zprávu! Projekt „Fotografování s draky“ vám umožní prožít nezapomenutelný zážitek a získat profesionální fotografie, které vás přenesou přímo do světa draků. A to nejen v Praze, ale po celé ČR, a to celoročně!

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „DRAGONS“ – Fotografování s draky

Představte si, že se ocitnete tváří v tvář drakovi! V rámci projektu „Fotografování s draky“ máte možnost si vybrat focení s draky jako hlavním motivem. Profesionální fotograf vás provede celým procesem a zachytí vaše nejlepší okamžiky. Focení probíhá v imaginárním prožitku, bez zvířat.

Pokud jste fanoušky Game of Thrones, můžete si vybrat i focení na námětu tohoto slavného seriálu. Projděte se po stopách oblíbených postav a nechte se vyfotit ve scénách, které vás přenesou přímo do světa GOT. Profesionální fotograf s vámi vytvoří ty nejlepší snímky, které zachytí ženskou krásu a odvážnost.

Projekt „Fotografování s draky“ vám také nabízí možnost „pohladit“ si draka a dokonce se na něm „proletět“! Tato jedinečná aktivita je určena pro odvážné ženy a dívky, které chtějí zažít něco opravdu nevšedního. A samozřejmě, profesionální fotograf bude přítomen, aby zachytil váš statečný výkon. Celé focení je založeno především na vaši fantasii.

Projekt „Fotografování s draky“ je unikátním zážitkem pro milovnice fantasy. Díky profesionálním fotografiím si můžete připomenout tento nezapomenutelný okamžik po celý život. A co je nejlepší, projekt je dostupný po celé ČR a můžete si ho užít kdykoliv během roku. Takže neváhejte a vstupte do světa Game of Thrones, kde se vaše sny stanou skutečností!

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Fantasy
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • profesionální makeup a účes
  • Asistence po celou dobu focení
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: celoročně
  • fotografování probíhá BEZ ZVÍŘAT

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *