ELFOVÉ – fotografování s „vlky“

8 999,00 

ELFOVÉ – FOCENÍ S „VLKY“: Zážitek v přírodě pro ženy a dívky.

Focení se zážitkem je jedinečným způsobem, jak spojit lásku k přírodě s uměleckým vyjádřením. V České republice existuje jedna zcela originální možnost, jak si tuto zkušenost užít – focení s „vlky“ ve fantasy stylu – staň se ELFKOU !

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOTOGRAFOVÁNÍ S “ VLKY“ – ELFOVÉ

Svět elfů a „vlků“ je plný magie a tajemství. Díky tomuto speciálnímu fotografování můžete vstoupit do tohoto světa a zachytit jedinečné momenty. Focení s „vlky“ je dostupné po celé ČR a je vhodné pro ženy a dívky všech věkových kategorií.

Focení s „vlky“ se odehrává v krásných přírodních lokalitách, které poskytují dokonalé pozadí pro fantasy styl. Lesy, louky, hory – každé roční období nabízí své kouzlo a jedinečnou atmosféru. Při focení budete mít možnost prozkoumat krásy české přírody a zároveň zachytit ty nejkrásnější okamžiky na fotografiích.

Elfka je zde jako ikona světa fantazie. Její ztvárnění vámi dodá fotografiím zvláštní kouzlo a jedinečnost. V kombinaci s „vlky“ vznikají nezapomenutelné fotografie, které vás vtáhnou do světa snů a fantazie. Jako elfka můžete být ztvárněna ve stylu Glamour (něžnost a elegance ženy) nebo jako lovkyně či bojovnice.

Pokud hledáte originální dárek pro svou blízkou osobu, můžete zvážit dárkový poukaz. Tento zážitek je nejenom krásným dárkem, ale také příležitostí pro vaši přítelkyni, sestru nebo dceru prožít něco nezapomenutelného.

Focení s „vlky“ je jedinečným způsobem, jak spojit lásku k přírodě, fantasy styl a umělecké vyjádření. Tato aktivita je vhodná pro ženy a dívky všech věkových kategorií a nabízí možnost prozkoumat krásy české přírody. Díky postavě a „vlkům“ vznikají jedinečné fotografie, které si budete moci považovat jako vzpomínku na tento magický zážitek.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Fantasy
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • profesionální makeup a účes
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *