FOTOGRAFOVÁNÍ S LANĚMI

10 900,00 

Fotografování s laněmi: Zážitkové focení ve stylu Glamour.

Fotografování je umění, které nám umožňuje zachytit okamžiky a vytvořit památeční fotografie. Pokud hledáte neobvyklý a originální zážitek, pak byste měli vyzkoušet fotografování s laněmi. Tato aktivita je vhodná pro dospělé i starší děti a nabízí příjemné prostředí mezi stádem laní.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOTOGRAFOVÁNÍ MEZI LANĚMI

Fotografování s laněmi je ideální pro ty, kteří si přejí zachytit svou krásu a eleganci ve stylu Glamour. Laně jsou nádherná zvířata, která přidají do vašich fotografií šarm a grácii. Vhodně zvolené šaty a profesionální make-up vám pomohou vytvořit dokonalý vzhled. Navíc, prostředí mezi stádem laní vám poskytne jedinečnou atmosféru, která se promítne i do vašich fotografií.

Pokud se rozhodnete pro fotografování s laněmi, můžete vybírat mezi různými lokalitami. Jednou z nich je zámek Blatná, který nabízí malebné prostředí a romantickou atmosféru. Další možností je lokalita Litoměřicko, která je známá svou přírodou a krásnými výhledy. Bez ohledu na to, kterou lokalitu si vyberete, budete mít možnost vytvořit si památeční fotografie, které vám budou připomínat tento nezapomenutelný zážitek.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl GLAMOUR
  • Profesionální makeup a účes
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 min. – 60 minut
  • Lokalita: LITOMĚŘICE/ ZÁMEK BLATNÁ
  • Období realizace: celoročně

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *