FOTOGRAFOVÁNÍ S „VLKY“ – STYL LOV/GLAMOUR/TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

8 000,00 

Fotografování s „vlky“ – styl lovecký, glamour (elegance a krásné šaty) nebo těhotenské focení.

Fotografie jsou skvělým způsobem, jak zachytit okamžiky a vytvořit vzpomínky na celý život. Pokud hledáte něco originálního a nezapomenutelného, možná byste měli zvážit focení s „vlky“. Tato forma fotografie kombinuje krásu přírody s loveckým stylem nebo glamour vzhledem a je vhodná pro ženy a dívky všech věkových kategorií. Ať už se rozhodnete pro lovecký styl, těhotenské fotografie nebo glamour, fotografování s „vlky“ je k dispozici celoročně  kdekoliv v České republice.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOTOGRAFOVÁNÍ S „VLKY“ – LOV, TĚHOTENSTVÍ NEBO GLAMOUR

Fotografování s „vlky“ je jedinečný zážitek, který vám umožní spojit se s přírodou a divokou zvěří. Během focení budete mít možnost pozorovat „vlky“ ve volné přírodě, seznámit se s nimi a zachytit jejich krásu a sílu, která bude vidět na fotografiích. Tato aktivita je ideální pro ty, kteří milují přírodu a chtějí zažít něco neobvyklého.

Focení s „vlky“ nabízí možnost vybrat si mezi loveckým stylem nebo glamour. Lovecký styl je vhodný pro ty, kteří mají rádi adrenalinové zážitky a chtějí se cítit jako skuteční lovci. Glamour focení je pak ideální pro ženy, které si přejí vytvořit elegantní a sofistikované fotografie. Bez ohledu na váš výběr, fotografování s „vlky“ vám poskytne jedinečné a krásné snímky.

Focení s „vlky“ je možné provádět po celý rok a to na různých místech v České republice. Máme vybrané lokality, které nám poslouží jako skvělá kulisa, zajistí autentičnost tématu a klid pro práci. Stačí nám sdělit lokalitu, ze které pocházíte a my vám sdělíme nejbližší možné místo focení.

Focení s „vlky“ je skvělým způsobem, jak spojit lásku k přírodě s vášní pro fotografii. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro lovecký styl, těhotenské focení nebo glamour vzhled, tato aktivita vám poskytne nezapomenutelné zážitky a krásné fotografie. Focení s „vlky“ je vhodným dárkem pro ženy a dívky, které ocení originální a jedinečné zážitky. Nechte se unést krásou přírody a zachyťte tyto okamžiky na fotografiích, které vám budou připomínat nezapomenutelné chvíle.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: lovecký, glamour, těhotenské focení
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *