Fotografování s AFRICKÝMI SOVIČKAMI

9 900,00 

Fotografování
s africkými sovičkami
====Zážitkové focení plné památečních fotografií.

Pokud hledáte neobvyklý způsob, jak si zachytit vzpomínky na nezapomenutelné okamžiky, pak je fotografování s africkými sovičkami tou správnou volbou. Tato zážitková forma focení je vhodná pro děti i dospělé a nabízí styl Glamour/FINE-ART, který dodá vašim fotografiím jedinečný vzhled. Ať už jste jednotlivec nebo pár, můžete si vybrat lokalitu ve Zlínském kraji, Brně, Olomouci, Hradci Králové nebo Pardubicích a zažít dokonalý zážitek.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOTOGRAFOVÁNÍ S AFRICKÝMI SOVIČKAMI

Fotografování s africkými sovičkami je skvělou aktivitou pro celou rodinu. Děti se budou bavit při hraní s výrečky bělolícími = sovičkami a vytváření různých scén. Pro dospělé pak tato forma focení nabízí možnost vytvořit si originální památeční fotografie, které budou připomínat nezapomenutelné okamžiky.

Fotografie pořízené s africkými sovičkami mají svůj specifický styl. Glamour nebo FINE-ART styl dodá vašim fotografiím sofistikovaný a elegantní vzhled. Vaše památeční fotografie se tak stanou uměleckým dílem, které si budete rádi prohlížet.

Fotografování se sovičkami je možné využít na různých lokalitách. Ve Zlínském kraji, Brně, Olomouci, Hradci Králové a Pardubicích máte možnost společně s našimi profesionálními fotografy zachytit ty nejlepší okamžiky. Vyberte si místo, které vám nejvíce vyhovuje a zažijte nezapomenutelný zážitek. Nechte se unést do světa afrických soviček a zachyťte ty nejkrásnější okamžiky svého života.

BALÍČEK OBSAHUJE:

 • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
 • styl GLAMOUR (v případě zvolení stylu FINE – ART ==== za příplatek)
 • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
 • Asistence po celou dobu focení
 • zapůjčení SOVIČEK a zajištění odborné asistence při manipulaci
 • profesionální makeup a účes
 • Doba focení 45 – 60 min.
 • Období realizace: celoročně
 • pouze lokality:
  – HK/PARDUBICE
  – ŠUMPERK
  – OLOMOUC
  – PROSTĚJOV
  – ZLÍN
  – BRNO

  – MORAVA a blízké okolí dle domluvy

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *