Fotografování s HADY

9 700,00 

Fotografování s hady: Zážitkové focení pro dospělé i starší děti.

Fotografie je umění, které nám umožňuje zachytit okamžiky a vyjádřit naše pocity a myšlenky. A co kdybychom do této fotografické zkušenosti přidali trochu exotiky? Fotografování s hady je jedinečný způsob, jak vytvořit nezapomenutelné snímky plné tajemství a krásy.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOTOGRAFOVÁNÍ S HADY

Tato forma fotografie je dostupná pouze v létě, kdy jsou hadi aktivní a připraveni spolupracovat. Zda je možnost focení s hady ve vaší lokalitě, zjistíte jednoduchým dotazem, popř. vám doporučíme, kam si dojedete. Můžete si vybrat mezi různými druhy hadů a stylizacemi, které odpovídají vašim představám.

Fotografování s hady je vhodné pro dospělé i starší děti, které mají zájem o neobvyklé zážitky. Je to také skvělá aktivita pro jednotlivce i páry, kteří chtějí zažít něco nového a originálního. Styl Glamour je často používán při těchto fotografiích, aby byl zdůrazněn luxus a elegance hadů.

Při fotografování s hady je důležité dodržovat bezpečnostní opatření a respektovat přírodu těchto zvířat. Profesionální fotografové mají zkušenosti s prací s hady a vědí, jak s nimi zacházet. Po celou dobu focení je také přítomný zkušený chovatel a majitel, který vám vše vysvětlí a dá krátkou instrukci ohledně zacházení s hady. Jeho přítomnost vám zajistí bezpečné a profesionální prostředí. K focení jsou používáni pouze takoví hadi, kteří jsou zvyklí na každodenní manipulaci a focení s nimi je stoprocentně bezpečné.

Fotografování s hady je nejenom zábavné, ale také unikátní způsob, jak vytvořit originální a krásné snímky. Pokud máte zájem o tento druh zážitkového focení, neváhejte se zeptat na možnosti a dostupnost. Připravte se na nezapomenutelnou fotografickou cestu do světa hadů.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Glamour
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • profesionální makeup a účes
  • zapůjčení zvířete + odborná asistence chovatelem
  • Doba focení 45 – 60 minut
  • Období realizace: celoročně – focení probíhá v letních teplých měsících venku
  • lokalita DLE DOMLUVY A MOŽNOSTÍ MAJITELŮ

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *