Fotografování s liškou – PRAHA

8 999,00 

Fotografování s liškou: Nezapomenutelný zážitek v lokalitě PRAHA a okolí.

Fotografie jsou skvělým způsobem, jak zachytit okamžiky a vytvořit originální vzpomínky. Pokud hledáte něco trochu jiného, co by oživilo vaše fotografie, pak je fotografování s liškou tou správnou volbou. Tato neobvyklá aktivita spojuje styl glamour s přírodou a nabízí nezapomenutelný zážitek pro děti i dospělé.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOCENÍ S LIŠKOU – LOKALITA PRAHA a okolí

Lokalita PRAHA  je ideálním místem pro tuto aktivitu a zážitkové focení s LIŠKOU. Krásné přírodní scenérie poskytují dokonalé pozadí pro vaše fotografie. Liška je inteligentní a hravé zvíře, které přidá do vašich snímků špetku kouzla.

Fotografování s liškou je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro páry. Bez ohledu na to, jestli si přejete osobní portrét nebo romantické snímky se svou láskou, liška přidá do každého záběru jedinečný prvek.

Pro rezervaci termínu je nutné se předem domluvit. Focení je vhodné v každé roční období, kterému přizpůsobíme scenérii a kostýmy – příroda nabízí spoustu možností – od rozkvetlých stromů na jaře, až po zasněženou krajinu v zimě.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít nezapomenutelný zážitek. Fotografování s liškou je skvělým způsobem, jak vytvořit originální a stylové fotografie, které budou ozdobou vaší sbírky.

Fotografování s liškou  je nezapomenutelným zážitkem pro děti i dospělé. Tato aktivita spojuje styl glamour s přírodou a nabízí možnost vytvořit originální fotografie. Rezervace termínu je nutná, abychom společně našli vhodný termín, který bude vyhovovat všem. Nechte se unést kouzlem fotografování s liškou a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: PRAHA a okolí
  • Období realizace: celoročně
  • cena je max. pro 2 osoby (rodinní příslušníci) – každá další osoba + 2 500 Kč (bez makeupu a kostýmu) – nutná individuální domluva

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *