FOTOGRAFOVÁNÍ S „VLKY“ – styl FANTASY

8 999,00 

Fotografování s „vlky“- styl FANTASY

Pohádkové fotografie s dokonalým makeupem a kostýmem.

Fantasy styl je v poslední době velmi populární mezi fotografy i milovníky fotografií. Jedním z nejzajímavějších témat je focení s „vlky“. Tato forma fotografie kombinuje krásu přírody s magií fantasy světa a vytváří tak jedinečné pohádkové snímky.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOCENÍ S „VLKY“ V POHÁDKOVÉM STYLU

Focení s „vlky“ je možné provádět celoročně, přičemž každé roční období nabízí své specifické kouzlo. V létě můžete využít zelených lesů a kvetoucích luk, zatímco v zimě se můžete těšit na sněhovou krajinu a ledové krystaly. Všechny tyto scény jsou ideální pro vytvoření fantastických a pohádkových fotografií.

Pro focení s „vlky“ je důležité mít dokonalý makeup a kostým, který rádi zařídíme. Makeup bude v souladu s fantasy tématem a bude obsahovat různé efekty, jako jsou například kamínky, třpytky nebo speciální barvy na obličej. Kostým bude originální a v souladu s fantasy světem. Můžete si vybrat mezi různými druhy témat, jako jsou například elfové, víly nebo čarodějnice.

Focení s „vlky“ je zážitkem nejen pro ženy, ale i pro muže. Tato forma fotografie je vhodná pro všechny, kteří mají rádi fantasy svět a chtějí se do něj na chvíli ponořit. Společně s profesionálním fotografem vytvoříme jedinečné a originální snímky, které budou ozdobou vaší sbírky.

Pokud hledáte originální dárek pro své blízké, můžete zvážit dárkový poukaz na focení s „vlky“. Tento zážitek je nejenom krásným dárkem, ale také příležitostí pro vytvoření nezapomenutelných vzpomínek.

Celoroční focení s „vlky“ ve fantasy stylu je skvělou příležitostí pro milovníky fotografií a fantasy světa. Vytvoříme dokonalý makeup a kostým, vydáme se do přírody a necháme se unést magií fantasy světa. Vaše pohádkové fotografie budou ozdobou vaší sbírky a připomenou vám nezapomenutelné zážitky s týmem H&W.

Focení s „vlky“ ve fantasy stylu je skvělou příležitostí pro vytvoření pohádkových fotografií. Tato forma fotografie je vhodná pro muže i ženy a může být prováděna celoročně. Dárkový poukaz na toto focení je originálním dárkem pro vaše blízké. Připravte se na nezapomenutelný zážitek a vytvořte si pohádkové fotografie s „vlky“.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: FANTASY
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *