FOTOGRAFOVÁNÍ SE SOVIČKAMI A DRAVCI

8 900,00 

Fotografování se sovičkami
==== Zážitkové focení pro děti i dospělé.

Fotografie jsou skvělým způsobem, jak si zachovat vzpomínky na nezapomenutelné okamžiky. A co kdybychom vám řekli, že můžete zažít jedinečné zážitkové focení se sovičkami? Ano, správně jste slyšeli! Tato jedinečná možnost v oblasti fotografie je vhodná pro děti i dospělé a nabízí dokonalý zážitek pro jednotlivce, rodiny i páry. Připravte se na lovecký styl nebo styl Glamour/FINE-ART a vstupte do světa soviček.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOTOGRAFOVÁNÍ SE SOVIČKAMI  a DRAVCI – PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Focení se sovičkami nebo dravci je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí zažít něco neobvyklého. Děti budou nadšené z možnosti fotografovat se se sovičkami a vytvořit si tak památeční fotografie, které budou mít navždy. Ale nejen děti, i dospělí si mohou užít tento originální zážitek a vytvořit si unikátní fotografie.

Nabízíme možnost zvolit si mezi loveckým stylem (kožešiny, dokonalý makeup) nebo stylem Glamour
(elegance) či FINE-ART (podoba malovaných obrazů). Lovecký styl je vhodný pro ty, kteří chtějí zachytit sovičky nebo dravce v jejich přirozeném prostředí a sledovat je při jejich každodenních aktivitách. Styl Glamour/FINE-ART pak přináší sofistikovanou atmosféru a umožňuje vytvořit umělecké fotografie s důrazem na detaily.

Ať už žijete kdekoliv v České republice, můžete si toto jedinečné focení. Spolupráce s majiteli soviček a dravců nám dává možnost pro vás toto focení domluvit téměř po celé ČR, můžete si vybrat z různých lokalit, které nabízejí tento zážitek. Stačí se předem dotázat, zda ve vaší lokalitě je možnost focení se sovičkami popř. dravci, a domluvit si termín. I případný dojezd do nejbližší lokality vám zajistí dokonalý zážitek a nezapomenutelné fotografie.

Takže neváhejte a vstupte do světa nádherných soviček a majestátných dravců!

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • styl: lovecký či Glamou (styl FINE – ART ==== za příplatek)
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení soviček (či jiných dravců – dle nabídky)
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Období realizace: celoročně

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *