PROJEKT: „KARKULKA“ – horror styl

8 999,00 

Projekt: „Karkulka“ – Focení se zážitkem v celé ČR.

V dnešní době je focení stále populárnější a lidé hledají nové způsoby, jak si zachytit vzpomínky. Projekt „Karkulka“ přináší jedinečnou možnost zažít focení se zážitkem v celé ČR. Tento projekt nabízí i možnost dárkového poukazu na focení v různých ročních obdobích a ve fantasy stylu. Každá žena, která touží po originálních a jedinečných fotografiích, si zde přijde na své.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

PROJEKT: „KARKULKA“ v hororovém provedení

Projekt „Karkulka“ umožňuje dospělým ženám prožít nezapomenutelný zážitek při focení s „vlkem“. Vytvořte si svůj vlastní pohádkový příběh a nechte se vyfotografovat ve fantasy stylu s tímto majestátním tvorem. Fotografie budou jedinečné a plné magie. Tato série fotografií patří do řady tzv. „Dark styl“ – mají temnější a hororovější nádech.

Pro ty odvážné ženy, které mají rády trochu temnější atmosféru, je tu možnost focení v horor stylu. Projekt „Karkulka“ vám umožní se proměnit v hororovou postavu a zachytit jedinečné a nezapomenutelné fotografie. Buďte hrdinkou svého vlastního hororového příběhu.

Díky tomuto projektu nemusíte cestovat daleko, abyste si mohli užít focení se zážitkem. Projekt „Karkulka“ je dostupný po celé ČR, takže si můžete vybrat lokalitu, která vám nejvíce vyhovuje. Každé roční období nabízí své kouzlo a tím pádem i nové možnosti pro jedinečné fotografie.

Projekt „Karkulka“ je skvělou příležitostí pro dospělé ženy, které si chtějí užít focení se zážitkem ve fantasy stylu. Nabízí jedinečné fotografie s „vlkem“, možnost focení v horor stylu a je dostupný po celé ČR. Dárkový poukaz na tento projekt je skvělým dárkem pro každou ženu, která touží po originálním a nezapomenutelném zážitku. Nechte se unést do světa pohádek a magie a zachyťte ty nejkrásnější okamžiky svého života.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: FANTASY
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Profesionální makeup a účes
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *