PROJEKT: „KVĚTINOVÁ ROMANCE“ – PRO 2 ŽENY

14 900,00 

Projekt: „Květinová romance“ ======  Jedinečný zážitek pro dvojici žen.

V celé České republice se naskytla jedinečná příležitost pro všechny milovnice květin a romantiky. Projekt „Květinová romance“ nabízí nezapomenutelný zážitek, který spojuje focení s koněm, památeční fotografie a nádhernou atmosféru plnou květin. Tento projekt je určen pro dvojici žen, které si chtějí užít nezapomenutelný den plný krásy a fantazie.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Kategorie:

Popis

PROJEKT: KVĚTINOVÁ ROMANCE – NEJENOM PRO MATKU S DCEROU

V rámci projektu „Květinová romance“ budete mít možnost si užít focení s krásným koněm ve stylu fantasy. Koně jsou nádherní tvorové, kteří dodají vašim fotografiím jedinečnou atmosféru. Bude vám umožněno se vyfotit jak na koni, tak vedle něj, a to v různých pozicích a prostředích plných květin. Projekt „Květinová romance“ si zakládá na detailním plánování a přizpůsobení se vašim přáním. Šaty, které budete mít na sobě během focení, budou uzpůsobeny ročnímu období. Od jara do podzimu vám budou nabídnuty šaty ve stylu fantasy, které dokonale ladí s květinovou tematikou projektu.

Nezapomenutelné fotografie jsou nedílnou součástí projektu „Květinová romance“. Během focení vám bude k dispozici spousta květin, které dodají vašim fotografiím nádherný a romantický vzhled. Květiny budou pečlivě vybrány a umístěny tak, aby vytvořily dokonalé pozadí pro vaše památeční snímky.
Projekt je určen pro dvojici žen a je možné ho realizovat od jara do podzimu. Přijďte si užít tento nezapomenutelný den plný krásy a fantazie.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 5 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Fantasy
  • zapůjčení květinových šatů, doplňků a rekvizit pro 2 osoby
  • Profesionální makeup a účes pro 2 osoby
  • zapůjčení koně a asisntence u něj (koně vybíráme MY)
  • Asistence po celou dobu focení
  • Doba focení 60 min.
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: 1-3. – 30. 11. vč. dle ročního období (Jarní romance, Květinová romance, Podzimní romance)

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *