BALÍČEK „KIDS“ – focení s „vlky“ – pro děti do 12. let

7 800,00 

Balíček „Kids“

Focení s „vlky“ – Zážitek pro děti do 12. let.

Fotografie jsou skvělým způsobem, jak zachytit vzpomínky a vytvořit trvalou památku. A co kdybychom vám řekli, že vaše dítě může zažít nezapomenutelný zážitek při focení s „vlky“?

Představujeme vám balíček „Kids“, který je určený pro děti do 12. let a nabízí nejen zábavné a originální focení, ale také zvýhodněnou cenu.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

BALÍČEK „KIDS“ – focení pro děti s „vlky“ a se zážitkem

Tento balíček zahrnuje 5 profesionálně upravených fotografií, na kterých vaše dítě bude mít možnost se vyfotit
s nádhernými „vlky“. Focení probíhá celoročně, takže si můžete vybrat termín, který vám nejlépe vyhovuje. Fotografie jsou pořizovány ve stylu lov,glamour nebo fantasy, takže se vaše dítě může cítit jako opravdová modelka či model
a ocitne se v pohádce.

Balíček „Kids“ je skvělým způsobem, jak udělat radost svému dítěti a zároveň mu poskytnout jedinečný zážitek. Navíc, pokud byste chtěli zahrnout do focení i další dítě, je to možné, a to za příplatek pouze 2 500 Kč. Takže se z balíčku stane „2v1“. V případě mladé slečny je možno domluvit vizážistku za příplatek + 1 000 Kč.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a rezervujte si balíček „Kids“ pro své dítě ještě dnes. Focení s „vlky“ je nezapomenutelným zážitkem, který vaše dítě bude moci sdílet s rodinou a přáteli. Nechte fotografie mluvit za sebe
a vytvořte trvalou památku na krásné dětství.

Tento zvýhodněný balíček je dostupný pro děti do 12 let a nabízí zvýhodněnou cenu z pohledu více upravených fotografií. Tím se liší od balíčků pro dospělé. Zahrnuje 5 fotografií ve stylu lov/glamour nebo fantasy (dle vlastního výběru stylu) a je k dispozici celoročně. Nechte fotografie mluvit za sebe a vytvořte trvalou památku pro své dítě.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 5 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • dostupný pro děti do 12.ti let
  • cena je za 1 dítě
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 min.
  • zapůjčení kožešin, doplňků + šatů, které máme k dispozici – jinak oblečení VLASTNÍ
  • Lokalita: celá ČR dle stanovených termínů
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *