Projekt: „ANDĚLÉ“ – fotografování s koněm

9 900,00 

Projekt „ANDĚLÉ“: Fotografie, které zachycují krásu andělských bytostí.

Je jedinečným uměleckým projektem, který se zaměřuje na zachycení krásy andělských bytostí prostřednictvím fotografie. Tento projekt spojuje svět fantasy s realitou a vytváří tak magické a nadpřirozené obrazy. V rámci projektu jsou zachyceny jak bílé, tak černé koně, symbolizující anděly a jejich temné protějšky.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt „ANDĚLÉ“: Fotografie, které zachycují krásu andělských bytostí

Bílý kůň je symbolem čistoty a nevinnosti. Na fotografiích z projektu „ANDĚLÉ“ je tento symbol spojen s andělskými bytostmi, které představují krásu a dokonalost. Tyto snímky zachycují anděly na bílých koních ve všech jejich podobách a vyzařují pocit klidu a míru.

Černý kůň je naopak symbolem tajemna a mystiky. Fotografie z projektu „ANDĚLÉ“ zachycují andělské bytosti na černých koních, které představují jejich temné stránky. Tyto snímky mají silný vizuální efekt a vyvolávají pocit tajemna
a síly.

Projekt „ANDĚLÉ“ nejenže zachycuje krásu andělských bytostí, ale také je umisťuje do fantastických prostředí. Fotografie zobrazují anděly v magických lesích, na obláčcích nebo ve vodních krajinách. Tato spojení fantasy a reality vytvářejí úchvatné obrazy, které oslovují nejen ženy, ale i všechny milovníky nadpřirozena.

Projekt je jedinečným uměleckým projektem, který spojuje bílé a černé koně s andělskými bytostmi. Fotografie z tohoto projektu zachycují krásu a magii těchto bytostí ve fantastických prostředích. Projekt je vhodný pro ženy i muže, kteří ocení krásu a nadpřirozeno ve spojení s realitou. Pokud hledáte fotografie plné krásy a fantazie, projekt „ANDĚLÉ“ je pro vás to pravé.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: FANTASY/GLAMOUR
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR dle stanovených termínů
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *