Projekt: „BLACK QUEEN“ – focení s „vlkem“

8 999,00 

==== Fantasy a glamour styl se spojují v jedinečném projektu nazvaném „BLACK QUEEN“.

Tento projekt nabízí nezapomenutelný zážitek ženám i dívkám, kteří se chtějí ponořit do světa magie a mystiky. Focení probíhá v přírodě, což dodává snímkům autentičnost a krásu.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „BLACK QUEEN“ – FOCENÍ S „VLKEM“

„BLACK QUEEN“ neboli ČERNÁ KRÁLOVNA – je určena pro ty, kteří si rádi obléknou kostým a nechají si vytvořit unikátní makeup. Tento projekt patří do série tzv. „DARK STYL“ – zaměřený na temnější a mystičtější téma, kostým i vizáž. Společnost „vlka“ Eggona je zde, aby doplnila atmosféru a přidala do fotografií ještě více tajemna. Projekt je vhodný pro každé roční období, protože příroda poskytuje nádherné kulisy pro každou sezónu.

Profesionální fotografie zachycují krásu žen a dívek ve fantasy šatech, které jsou součástí projektu. Každý snímek je pečlivě promyšlený a zajišťuje nezapomenutelné vzpomínky.

„Vlk“ Eggon vám bude dělat společnost po celou dobu focení. Jeho přítomnost dodává fotografiím ještě více autentičnosti a magie.

Projekt „BLACK QUEEN“ je skvělou příležitostí pro všechny, kteří touží po nezapomenutelném zážitku ve fantasy stylu. Focení v přírodě, profesionální fotografie a krásné šaty jsou jen některé z mnoha výhod tohoto projektu. Připojte se k „BLACK QUEEN“ a prožijte magické dobrodružství.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: GLAMOUR/FANTASY
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • profesionální makeup a účes
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *