Projekt: „LEDOVÝ SEN“

10 200,00 

Projekt: „LEDOVÝ SEN“  Zimní zážitek ve fantasy stylu.

Fantasy milovníci zimy a zvířat, připravte se na nezapomenutelný zážitek!

Projekt „LEDOVÝ SEN“ vám nabízí jedinečnou možnost zažít focení v zimní krajině po celé ČR. Tento projekt se zaměřuje pouze na zimní focení, které je doplněno o fantastické prvky a profesionální fotografie.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „LEDOVÝ SEN“ – Zimní zážitek se zvířaty

Základem tohoto projektu je focení s „vlky“, kteří jsou symbolem divoké krásy a síly. Navíc si můžete vybrat další zvíře, jako je sova, liška, dravec nebo laň, za příplatek 2 500 Kč za 1 zvíře. Focení se zvířaty probíhá jednotlivě dle druhu, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a pohodlí pro všechny účastníky.

Profesionální fotografie zachytí vaše okamžiky ve fantastickém prostředí zimní krajiny. Každý snímek bude jako příběh samostatný, plný emocí a magie. Projekt „LEDOVÝ SEN“ vám tak umožní stát se součástí pohádkového světa a zachytit tyto okamžiky na profesionálních fotografiích.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zažít fantasy styl, zážitek a profesionální fotografie v zimní krajině. Projekt „LEDOVÝ SEN“ je tu pro vás, abyste si vytvořili vzpomínky na celý život.

Projekt „LEDOVÝ SEN“ vám nabízí možnost zažít zimní focení ve fantasy stylu s „vlky“ a dalšími zvířaty po celé ČR. Pokud budete chtít focení s dalším zvířátkem, pro každou lokalitu vám budou nabídnuté možnosti. Profesionální fotografie zachytí vaše okamžiky v pohádkové zimní krajině. Nechte se unést do světa magie a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit) – bez ohledu na počet zvířat
  • Styl – FANTASY
  • šaty + doplňky k zapůjčení
  • Profesionální makeup a účes
  • asistence po celou dobu focení
  • Zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 90 min. (dle počtu zvířat)
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: 1. 12. – 28. 2. (včetně) – dle sněhu

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Pokud by se stalo, že na domluvený termín a lokalitu nenapadne (roztaje) sníh, je možno termín přesunout, nebo změnit vybraný projekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *