Projekt: „LESNÍ HARMONIE“

10 900,00 

Projekt: „LESNÍ HARMONIE“ – Zážitek pro ženy i dívky ve fantasy a glamour stylu.

Je jedinečnou příležitostí pro všechny ženy a dívky, které si přejí zažít nezapomenutelný zážitek spojený s profesionálním focením ve fantasy a glamour stylu. Tento projekt nabízí možnost se proměnit v lesní paní a nechat se vyfotit s laní nebo daňky na malebném zámku Blatná nebo v Srdově v Ústeckém kraji.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt „Lesní harmonie“: Focení s laní nebo daňky, zážitek pro ženy i dívky

Příběh lesní paní, která je hlavním motivem tohoto projektu. Lesní paní je tajemná bytost, která vládne lesům a jejich harmonii. Její krása a síla jsou nesmírné, a právě tuto atmosféru chceme zachytit na profesionálních fotografiích.

Naše profesionální fotografie vytvoří nezapomenutelné snímky, které zachytí vaši krásu a sílu. Využíváme fantasy a glamour styl, který dodá fotografiím jedinečnou atmosféru. Během focení budete mít možnost se proměnit v lesní paní a společně s laní nebo daňky vytvořit pohádkové snímky.

Tento projekt je vhodný jak pro ženy, tak i pro dívky. Bez ohledu na věk si každá z vás může užít tento nezapomenutelný zážitek. Doporučujeme však od věku min. 12 let. Focení s laní nebo daňky ve fantasy a glamour stylu je příležitostí pro každou ženu či dívku pocítit se krásnou a silnou.

Projekt „Lesní harmonie“ je jedinečnou příležitostí pro ženy i dívky zažít profesionální fotografii ve fantasy a glamour stylu. Focení s laní nebo daňky na zámku Blatná nebo v Srdově v Ústeckém kraji vytvoří nezapomenutelné snímky plné magie a krásy. Přijďte se proměnit v lesní paní a zažijte tento pohádkový zážitek.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Fantasy
  • Profesionální makeup a účes
  • fotografování mezi stádem laní
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: LITOMĚŘICE/ ZÁMEK BLATNÁ
  • Období realizace: celoročně
  • cena balíčku je pro 1 osobu

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *