Projekt: „PADLÍ ANDĚLÉ“ – párové focení

14 200,00 

Projekt: „PADLÍ ANDĚLÉ“  Fantastický zážitek s profesionálními fotografiemi.

Pokud milujete fantasy a rádi se ponoříte do světa příběhů, pak je tento projekt pro vás. „PADLÍ ANDĚLÉ“ vám umožní stát se součástí jedinečného příběhu a nechat se vyfotografovat ve fantasy stylu. Ať už jste s kamarádkou, maminkou, sestrou nebo s partnerem, můžete si užít párové focení plné magie a tajemství.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Kategorie:

Popis

Projekt: „PADLÍ ANDĚLÉ“ – focení pro dva

Projekt „PADLÍ ANDĚLÉ“ vám nabízí možnost být součástí fantastických scén, které jsou zachyceny v přírodě. Každé místo je pečlivě vybráno a připraveno tak, aby podtrhlo atmosféru vašeho příběhu. Při focení budete mít k dispozici profesionálního fotografa, který dokonale zachytí vaši osobnost a emoce.

Jedním z nejzajímavějších prvků projektu je možnost se nechat vyfotografovat s „vlky“. Tato zkušenost je nejenom unikátní, ale také velmi působivá. Společně s těmito majestátními tvory vytvoříme nádherné a silné snímky, které budou zaujímat výjimečné místo ve vaší fotografické sbírce.

Tento projekt je součástí tzv.“dark série“. Je určen pro ty, kteří mají rádi temnější a mystičtější atmosféru. Tato část projektu vám umožní vyjádřit svou temnou stránku a vytvořit snímky plné dramatičnosti a tajemství.

Projekt „PADLÍ ANDĚLÉ“ je jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky fantasy stylu. Nabízí profesionální fotografie, které zachytí váš příběh a emoce. Při párovém focení si můžete užít nezapomenutelný zážitek a vytvořit společně s „vlky“ nádherné snímky s temnější atmosférou. Projekt „PADLÍ ANDĚLÉ“ je dostupný po celé ČR a je k dispozici celoročně. Nechte se unést do světa fantazie a vytvořte si vzpomínky, které budou trvat navždy.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 5 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Fantasy
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • 2 „vlci“ dle výběru (ČSV, sibiřský  husky : černobílý nebo bílý)
  • asistence po celou dobu focení
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Období realizace: celoročně
  • lokalita: CELÁ ČR

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *