Projekt: ŠAMANKA

8 999,00 

Projekt: „ŠAMANKA“ – Vlčí duchovní síla v fantasy stylu.

Fantasy svět plný tajemství a magie láká mnoho lidí, kteří se rádi ponoří do neuvěřitelných příběhů a stvoření. Jedním z takových projektů je „ŠAMANKA“, který přináší do reálného světa šamanskou atmosféru spojenou s vlčí energií.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „ŠAMANKA“ – Vlčí duchovní síla v fantasy stylu

Extravagantní makeup a maxi šamanská čelenka jsou hlavními prvky tohoto projektu, který je vhodný pro ženy i dívky. Projekt „ŠAMANKA“ je dostupný celoročně a po celé ČR, takže si můžete vychutnat toto jedinečné zážitkové setkání s přírodou kdykoliv budete chtít.

První sekce projektu se zaměřuje na přeměnu účastnice v šamanku pomocí extravagantního makeupu. Profesionální vizážisté vytvoří jedinečné a působivé líčení, které podtrhne její osobnost a propojí jí s duchovní energií „vlků“.

Druhá sekce se odehrává v lesním prostředí, kde se účastnice stane součástí šamanského rituálu, při kterém vzniknou nezapomenutelné fotografie.

Projekt „ŠAMANKA“ je skvělou příležitostí pro všechny, kteří touží poznat svět šamanismu a fantasy. Přináší nejen nezapomenutelný zážitek, ale také možnost objevovat vlastní duchovní sílu a propojení s přírodou.

Projekt  je jedinečným spojením šamanského umění, vlčí energie a fantasy světa. Extravagantní makeup a maxi šamanská čelenka dodají účastnici jedinečný vzhled, který je vhodný pro ženy i dívky. Projekt je dostupný celoročně po celé ČR a nabízí nezapomenutelný zážitek v lesním prostředí. Připojte se k „ŠAMANCE“ a objevte svou vlastní duchovní sílu.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: FANTASY
  • zapůjčení šamanského kostýmu + MAXI indiánská čelenka
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR dle stanovených termínů
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *