Projekt: SETKÁNÍ S JEDNOROŽCEM

10 100,00 

Setkání s jednorožcem: Pohádkový příběh ve fantasy stylu.

Projekt přináší nezapomenutelný zážitek pro ženy i dívky. Je inspirován pohádkovým světem a nabízí možnost setkat se s tajemným a kouzelným tvorem – jednorožcem. Přečtěte si více o tomto fascinujícím projektu, který je dostupný celoročně.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

PROJEKT: „Setkání s jednorožcem“: Pohádkový příběh v fantasy stylu

Naše setkání s jednorožcem je založeno na autentickém kontaktu s tímto magickým tvorem. Během této zážitkové aktivity budete mít možnost seznámit se s jednorožcem, pohladit ho a dokonce se s ním vyfotit. Jednorožec je bílý kůň s rohem na čele, který představuje symbol čistoty a síly. V našem provedení nabízíme i jedinečnou možnost ČERNÉHO JEDNOROŽCE a setkání s FRÍSKÝM KONĚM.

Prostor, ve kterém se setkání s jednorožcem odehrává, je navržen ve fantasy stylu. Tento prostor vytváří magickou atmosféru a přenese vás do světa pohádek. Kromě bílého jednorožce můžete zvolit i fríského koně, který je známý svou krásou a elegancí. Tato volba přidává projektu další rozměr.

Projekt je vhodný pro ženy i dívky všech věkových kategorií. Pohádkový příběh, který se skrývá za tímto projektem, je inspirován tradičními pohádkami a nabízí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Setkání s jednorožcem je také skvělou příležitostí pro fotografování a vytvoření vzpomínkových fotografií.

Je unikátním zážitkem, který propojuje pohádkový svět s realitou. Díky autentickému setkání s jednorožcem a fantastickému prostředí se ocitnete v magickém světě plném příběhů a fantazie. Tento projekt je vhodný pro ženy i dívky, a to celoročně. Přijďte si vytvořit nezapomenutelné vzpomínky a prožít příběh, který vás zcela pohltí.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií
  • Styl: FANTASY
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení koně (černý/fríský kůň x bílý)
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR (fríský kůň: lokalita LOUNY – ústecký kraj)
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *