PROJEKT: „TEMNÁ BOHYNĚ LESA“

11 300,00 

Styl FANTASY – Temná bohyně lesa – strážkyně a ochránkyně lesních tajemství je nucena nalézt bájný krystal, aby ochránila lesní  království před zlými silami.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOCENÍ PRO ŽENY A DÍVKY V OBDOBÍ OD JARA DO PODZIMU V LESNÍM PROSTŘEDÍ

NA CELÝ PŘÍBĚH SE MŮŽETE PODÍVAT NA TUTORIÁLU NÍŽE: nezapomeňte pustit zvuk

V temném lese, kde stíny tancovaly pod měsícem, se skrývala mocná víla. Její tělo bylo z kapradí zrozené, oplývala silou, která se v přírodě ukrývala. Ale největší poklad, který chránila, byl krystal. Ten nesl v sobě sílu, která mohla změnit osud lidí i zvířat.

Víla věděla, že s takovou mocí přichází velká zodpovědnost. Strážit krystal znamenalo udržovat rovnováhu mezi světlem a temnotou. Dlouhá léta ho chránila, a přestože byla z kapradí zrozená, měla v srdci lidskou moudrost.

Jednoho dne přišly do lesa hrozby. Temné síly se začaly šířit a ohrožovaly vše, co víla milovala. Musela čelit výzvám, které se před ní postavily. Temné síly ji zkoušely, ale víla spojila své síly v ochraně krystalu.

Nakonec dorazila k místu, kde byla moc krystalu největší. Věděla, že musí být opatrná, a přestože toužila vidět krystal rozkvetlý v plné síle, věděla, že musí zůstat ve své roli strážkyně.

S pomocí vlastní moudrosti a síly se jí podařilo temné síly porazit. Krystal byl v bezpečí a rovnováha byla obnovena. Víla pochopila, že i když byla zrozená z kapradí, byla schopna mít lidské city a chápat hodnotu lidského života.

Od té doby se víla stala legendou, která žila v srdcích lidí. Její příběh vyprávěli jako příklad odvahy, moudrosti a obětavosti. A krystal zůstal v bezpečí, střežen věčně bdící Temnou vílou.

Staňte se i Vy součástí pohádkového příběhu – o víle, která chrání les a udržuje rovnováhu pomocí magického krystalu.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 6 ks upravených fotografií, které vytváří PŘÍBĚH (další možno dokoupit)
  • Styl: FANTASY
  • zapůjčení šatů a doplňků
  • Asistence po celou dobu focení
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • dojezd do předem určených lokalit po celé ČR
  • Období realizace: JARO – PODZIM (BŘEZEN – LISTOPAD)

UKÁZKOVÉ FOTOGRAFIE NEJSOU PRACÍ PROFESIONÁLNÍHO FOTOGRAFA – JSOU TO INSPIRATIVNÍ FOTKY, KTERÉ VZNIKLY BĚHEM TVOŘENÍ PŘÍBĚHU.

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *