Projekt: „UMĚNÍ LOVU“ – focení s koněm

10 600,00 

Projekt  „Umění lovu“ ==== spojuje lásku k přírodě, koním a profesionální fotografii. Tento projekt nabízí nezapomenutelný zážitek, který je vhodný pro muže i ženy po celé České republice. Při focení s koněm se ocitnete v loveckém světě, doplněném o zbraně a další lovecké doplňky. Nejenže budete mít možnost vytvořit si dokonalou fotografii, ale také zažijete jedinečný pocit spojení s přírodou.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „UMĚNÍ LOVU“ – focení s koněm

Profesionální fotografie od nás má schopnost vyprávět příběh. A právě to je cílem projektu „Umění lovu“. Každá fotografie zachycuje okamžik, který vyvolává emoce a přenáší diváka do jiného světa. Focení s koněm v loveckém stylu dodává fotografiím jedinečnou atmosféru a sílu. Od loveckého focení se tento projekt liší tím, že každá fotografie vyjadřuje okamžik. Poté seřazené za sebou vytvářejí společně příběh mladé dívky – lovkyně.

Při focení s koněm je důležité nejen správné oblečení, ale také dokonalý makeup. Profesionální vizážisté se postarají o to, abyste vypadali naprosto úchvatně. Navíc si můžete vybrat šaty, které budou ladit s loveckým stylem a podtrhnou vaši krásu.

Prostředí má velký vliv na atmosféru fotografií. Proto je pro tento projekt vybráno focení v lese. Lesní prostředí dodává fotografiím přirozenost a autentičnost. Při focení budete mít možnost prozkoumat krásu české přírody a zároveň si užít nezapomenutelný zážitek.

Projekt „Umění lovu“ nabízí nejen profesionální fotografie, ale také neopakovatelný zážitek spojený s koněm a přírodou. Focení v loveckém stylu s doplňky k lovu, dokonalým makeupem a šaty vám umožní vytvořit si jedinečné fotografie, které budou vyprávět svůj vlastní příběh. Projekt je vhodný pro muže i ženy a je dostupný po celé České republice. Přijďte si užít tento nezapomenutelný zážitek a nechte se unést do světa „Umění lovu“.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 6 ks upravených fotografií (vytváří příběh) – fotografie mimo příběh je možno dokoupit
  • Styl: LOVECKÝ
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Profesionální makeup a účes
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR dle stanovených termínů
  • Období realizace: celoročně

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *