Projekt: „UMĚNÍ LOVU“ – focení s „vlky“

9 800,00 

Projekt: „UMĚNÍ LOVU“ – focení s „vlky“.

======= Zážitek, který vám vyrazí dech! Projekt vám přináší jedinečnou příležitost zažít profesionální focení v loveckém stylu. Tato nezapomenutelná zkušenost je dostupná po celé České republice a je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „UMĚNÍ LOVU“ – focení s „vlky“

Fotografie mají moc vytvářet příběhy a právě tohle je cílem projektu „Umění lovu“. Během focení budete mít možnost se obklopit loveckými rekvizitami, zbraněmi a doplňky k lovu, které dodají vašim fotografiím autentičnost. Navíc vám bude poskytnut dokonalý makeup a šaty, které podtrhnou váš lovecký styl. Od loveckého focení se projekt liší větším počtem fotografií a tím, že každá fotografie vypráví svůj kousek příběhu – všechny fotografie poté dohromady vytváří příběh dívky – lovkyně.

Jednou z nejzajímavějších částí projektu je samotné focení v lese s „vlky“. Tato symbióza mezi člověkem a přírodou vytváří jedinečné a působivé snímky. „Vlci“ jsou symbolem síly, krásy a divokosti, které se promítají do každé fotografie.

Projekt „Umění lovu“ je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí zažít něco neobvyklého a zároveň si uchovat vzpomínku v podobě profesionálních fotografií. Přijďte se stát součástí tohoto jedinečného projektu a prožijte nezapomenutelný zážitek.

Projekt „Umění lovu“ vám nabízí možnost zažít zcela unikátní zážitek v podobě profesionálního focení v loveckém stylu. S pomocí rekvizit, zbraní a doplňků k lovu, dokonalého makeupu a šatů a focení v lese s „vlky“ se vaše fotografie stanou nezapomenutelnými. Projekt je vhodný pro muže i ženy a je dostupný po celé České republice. Přijďte a staňte se součástí tohoto fascinujícího projektu!

  • 6 ks upravených fotografií (seřazených do příběhu) – fotografie mimo příběh je možno dokoupit
  • Styl: LOVECKÝ
  • zapůjčení šatů, doplňků a rekvizit
  • Profesionální makeup a účes
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR dle stanovených termínů
  • Období realizace: celoročně

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *