PROJEKT: „ZMIJOZELSKÁ PRINCEZNA“

10 200,00 

Styl GLAMOUR – kouzlo styrých hradů, zřícenin a míst dané do příběhu krásné princezny, kterou může osvobodit pouze …. ???

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

FOCENÍ PRO ŽENY A DÍVKY V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ OPUŠTĚNÝCH HRADŮ A STAVENÍ PO CELÉ ČR

NA CELÝ PŘÍBĚH SE MŮŽETE PODÍVAT NA FACEBOOKU V NAŠEM TUTORIÁLU NÍŽE: (celé označíte, pravým tlačítkem dáte: otevřít odkaz v NOVÉM OKNĚ – nezapomeňte pustit zvuk)

https://www.facebook.com/100063194022554/videos/a.598965428886586/311212254578231

V dávných časech, na temném a tajemném hradě Zmijozel, žila mladá princezna. Byla zakleta mocným kouzlem, které ji uvěznilo na hradě a odsoudilo k věčné samotě. Jediným způsobem, jak zlomit toto prokletí a znovu získat svobodu, bylo najít ztracený Klíč Osvobození, který byl schován někde v hlubinách hradu.

[videogif mp4=https://www.facebook.com/100063194022554/videos/a.598965428886586/311212254578231]

Princezna byla odvážná a odhodlaná. Každý den prozkoumávala temné komnaty, procházela se po chodbách a hledala stopy, které by jí vedly k tajemnému Klíči. Ale hrad Zmijozel byl plný nebezpečí a pastí, které se snažily zastavit každého, kdo se Klíč pokusil získat.

Při svém putování po hradě potkávala různé bytosti a překonávala zkoušky, které jí hrad na cestě připravil. Ale princezna neztrácela naději a věřila, že jednoho dne Klíč Osvobození najde.

Po mnoha dobrodružstvích a náročných soubojích se princezně konečně podařilo dostat se k srdci hradu, do jeho nejhlubších komnat. Tam našla tajnou místnost, ve které se nacházel Klíč Osvobození. S jiskrou naděje v očích ho vzala do ruky a magická moc prokletí se začala rozplývat.

Když se dveře hradu Zmijozel otevřely, princezna vyšla na svobodu. Byla osvobozena ze svého vězení a mohla se vrátit zpět do království jako znamenitá hrdinka. Její statečnost a odvaha se staly pověstné a příběh o Zmijozelské princezně se šířil po celém světě.

Od té doby princezna strávila zbytek svého života ochraňováním království před temnotou a zlem. Stala se symbolem síly a odvahy, který inspiroval mnoho dalších lidí.

A tak paměť o Zmijozelské princezně přežila generace a její příběh zůstal v srdcích lidí jako připomínka síly vůle a schopnosti překonávat nejtěžší zkoušky

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 6 ks upravených fotografií, které vytváří PŘÍBĚH (další možno dokoupit)
  • Styl: GLAMOUR
  • zapůjčení šatů a doplňků
  • Asistence po celou dobu focení
  • profesionální makeup a účes
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • dojezd do příslušné lokality podle místa hradu či zříceniny
  • Období realizace: celoročně

UKÁZKOVÉ FOTOGRAFIE NEJSOU PRACÍ PROFESIONÁLNÍHO FOTOGRAFA – JSOU TO INSPIRATIVNÍ FOTKY, KTERÉ VZNIKLY BĚHEM TVOŘENÍ PŘÍBĚHU.

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *