BALÍČEK „FAMILY“ – rodinné focení s „vlky“

8 700,00 

Rodinné focení s „vlky“: Nezapomenutelné zážitky a památeční fotografie.

Máte rádi neobvyklá a originální rodinná focení? Co takhle si zkusit rodinnou fotografii s „vlky“? Tato novinka v oblasti rodinného focení přináší nejenom jedinečné zážitky, ale také krásné památeční fotografie, které budou ozdobou vašeho domova.

Více o balíčku níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

BALÍČEK „FAMILY“ – zážitkové focení pro celou rodinu

Focení s „vlky“ je dostupné celoročně a je vhodné pro rodiny i s malými dětmi, které touží po opravdovém zážitku. Cena balíčku je pro maximálně čtyři osoby. Každá další osoba (rodinný příslušník) je za příplatek ve výši 2 000 Kč.  Fotografie tohoto balíčku budou upraveny v základním (klasickém) stylu – buď v loveckém nebo glamour – dle výběru.

Při rodinném focení s „vlky“ není vizáž v ceně balíčku, ale je možné ji za příplatek zajistit. Stejně tak kostýmy nejsou součástí balíčku, ale můžete si je připlatit (pokud máme kostýmy skladem) a vytvořit tak unikátní atmosféru na fotografiích.

Tato novinka v oblasti rodinného focení je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí něco netradičního a originálního. Focení s „vlky“ vám umožní vytvořit nezapomenutelné a jedinečné fotografie, které budou připomínat krásné chvíle strávené s rodinou.

Pokud máte domácího mazlíčka a rádi byste focení s ním – není problém. Stačí nám napsat a tuto skutečnost domluvit.

Rodinné focení s „vlky“ je skvělou volbou pro ty, kteří hledají neobvyklý zážitek a originální památeční fotografie. S možností připlatit si za vizáž a kostýmy můžete vytvořit ještě zajímavější atmosféru na fotografiích. Nezapomeňte si tuto novinku v oblasti rodinného focení vyzkoušet a získejte nezapomenutelné vzpomínky na celý život.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 5 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • STYL: KLASIK
  • určeno pro rodiny – max. 4 členy (další členové za příplatek)
  • Asistence po celou dobu focení
  • zapůjčení zvířete
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud Vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *