PROJEKT: „TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU“

10 600,00 

Projekt: „TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU“ 

====Zimní pohádka s profesionálními fotografiemi.

Zima je tu a s ní přichází jedinečná příležitost pro zážitkové focení v rámci projektu „TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU“. Tento projekt nabízí profesionální fotografie po celé ČR, které zachycují zimní krajinu se sněhem a vytvářejí atmosféru pohádky. Focení je možné pouze v zimním období a to s bílým koněm, který dodá fotografiím jedinečný nádech. Navíc je možno se nechat vyfotit i se sovou (za příplatek + 2 500 Kč), která dodá fotografiím ještě více magie.

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt: „TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU“ – na motivy pohádky

Projekt „TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU“ je vhodný zejména pro dívky od 15. let, které si chtějí vytvořit nezapomenutelnou vzpomínku plnou pohádkových momentů. Profesionální fotografie zachycují krásu zimních krajin a spolu s bílým koněm, popř. sovou vytvářejí jedinečné snímky, které budou těšit oči každého diváka.

Projekt je skvělou příležitostí pro vytvoření originálních fotografií, které budou zároveň pohádkové a profesionální. Zimní krajina se sněhem poskytuje ideální kulisu pro tyto fotografie a dodává jim jedinečnou atmosféru. Focení s bílým koněm a možností navíc se nechat vyfotit se sovou přidává do fotografií ještě více kouzla.

Nabízíme profesionální fotografie po celé ČR, které zachycují zimní krajinu se sněhem a vytvářejí atmosféru pohádky. Focení je možné pouze v zimním období a to s bílým koněm, který dodá fotografiím jedinečný nádech. Navíc je možno se nechat vyfotit i se sovou (za příplatek + 2 500 Kč), která dodá fotografiím ještě více magie.  Profesionální fotografie zachycují krásu zimních krajin a spolu s bílým koněm a sovou vytvářejí jedinečné snímky, které budou těšit oči každého diváka.

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další  možno dokoupit)
  • Styl GLAMOUR/FANTASY
  • Výběr ze 2 šatů (bílé/růžové) + doplňky
  • Profesionální makeup a styling ve stylu Popelky
  • Zapůjčení koně a odborná asistence
  • asistence po celou dobu focení
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: 1. 12. – 28. 2. (včetně)

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *