PROJEKT: „TWILLIGHT SAGA“

8 999,00 

Projekt „TWILIGHT SAGA“

====Zážitek z profesionálního focení v lese po celé ČR.

Přináší jedinečný zážitek pro dívky od 16. let, které milují fantasy styl a chtějí zažít profesionální focení v lese. Tento projekt je inspirován slavnou filmovou sérií a nabízí možnost si vytvořit vlastní fotky ve stylu „Twilight“. Doporučujeme se při focení inspirovat filmovým zpracováním a přinést si vlastní oblečení, které bude do tématu zapadat

Více o projektu níže v POPISKU ⤵⤵⤵

Popis

Projekt „TWILIGHT SAGA“: – příběh krásné a statečné BELLY

Projekt „TWILIGHT SAGA“ se koná po celé České republice, takže můžete vybrat lokalitu, která vám nejvíce vyhovuje. Lesy nabízejí krásné a tajemné prostředí, které dokonale ladí s fantasy tématem. Profesionální fotografové se postarají o to, aby vaše fotografie byly jedinečné a kouzelné.

Fantasy styl je charakteristický pro sérii „Twilight“ a právě na něj se zaměřuje i tento projekt.  Doporučujeme se inspirovat filmovým zpracováním a přinést si oblečení, které bude do tématu zapadat a pomohou vám vytvořit autentický vzhled. S výběrem oblečení rádi poradíme.

Jedním z nezapomenutelných prvků „Twilight“ jsou vlci. V rámci tohoto projektu máte možnost se nechat vyfotit s „vlkem“. Vzhledem k náročnosti úpravě fotografií focení s „vlkem“ probíhá samostatně. Tato jedinečná příležitost vám umožní zažít opravdovou atmosféru série „Twilight“. Abyste nepřišli o zážitek focení s našimi „vlky“, je po focení možnost zajistit pár fotek navíc, které si můžete dokoupit – jako památku na tento den.

Projekt „TWILIGHT SAGA“ je skvělou příležitostí pro dívky od 16. let, které chtějí zábavný a originální zážitek. Profesionální fotografie v lese po celé ČR ve fantasy stylu vám umožní vytvořit jedinečné a kouzelné snímky. Tento projekt je dostupný celoročně, takže si můžete vybrat termín, který vám nejvíce vyhovuje. Nechte se unést do světa „Twilight“ a zažijte nezapomenutelný zážitek!

BALÍČEK OBSAHUJE:

  • 4 ks upravených fotografií (další možno dokoupit)
  • Styl: Fantasy
  • profesionální makeup a účes
  • Asistence po celou dobu focení
  • Doba focení 45 – 60 min.
  • Lokalita: Celá ČR
  • Období realizace: celoročně

Pokud vám nevyhovuje jednorázová platba předem, napište nám na Facebook, kde domluvíme rezervační poplatek cca 50% z ceny nebo splátkový kalendář (rozdělení do více splátek – viz Splátkový prodej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *