CENÍKFotografie zasíláme v elektronické podobě ve velkém rozlišení. Náhledy obdržíte do 3 dnů od uskutečnění focení. Z fotek vybíráte ty, které půjdou k úpravě. Na úpravu má fotograf 3 – 4 týdny, není -li domluveno jinak. Náhledové fotografie je zakázáno kdekoliv publikovat či zveřejňovat.
Neupravené fotografie nezasíláme!!!!!


Ceny balíčků a projektů jsou pevné, nežádejte slevu, že je to drahé, že chcete levnější. Fotografování nás živí, je to naše práce. Vy také nechodíte do práce zadarmo nebo proto, že se Vám tam JEN líbí. Počítejte, že čím náročnejší varianty a více lidí, tím vždy vyšší cena. Samotná úprava fotek je náročnější než focení a fotografky nad fotkou stráví i několik hodin, aby byla dokonalá.

CENÍK tzv. nadstandardních úprav fotografie (např. zeštíhlení, výměna pozadí aj.) vám bude zaslán spolu s dalšími instrukcemi a smlouvou – tyto úpravy NEJSOU SOUČÁSTÍ balíčku, který si vyberete – je pouze VAŠE VOLBA je využít či nikoliv.

Fotografie, které získáte prostřednictvím Horse & Wolf jsou vzpomínkou na celý život nejenom pro Vás, ale i Vaše děti či blízké. Tvoříme s láskou, zvířata, se kterými fotíme, jsou naši partneři, spojenci a členové rodiny – podle toho se k nim chováme a při focení je klademe na 1. místo. Zvířata jsou vyzkoušená a 100 %, jsou to modelové, kteří jsou zvyklí na práci a vědí, co se od nich požaduje, jsou bezpečná – v tom spočívá i vyšší cena. Majitelé zvířat často jezdí přes celou republiku, sama převážím i 400 km své „vlky“ – proto akceptujte naši práci, čas, ceny – vybíráme lokality po celé ČR, abychom Vám poskytli komfort – zprostředkujeme fotografování „téměř za domem“.
U exkluzivních nabídek se zvířaty, např. hadi, velbloudi, koně aj., je nutno počítat s dojezdem za zvířetem.
Zakoupením poukazů dáváte najevo, že si vážíte naší práce a to nás posouvá stále dále.

TĚŠÍME SE NA VÁS !

Tým Horse & Wolf