O NÁS

HORSE & WOLF – FANTASY FOCENÍ

ŘÍDÍME SE HESLEM „MĚNÍME SNY VE SKUTEČNOST“

„VLČÍ“ TRIO HORSE & WOLF – SE KTERÝM SE SETKÁVÁTE PŘI FOCENÍ :

Eggon Moon (2018) Mirraya Moon (2021)

Nessaja Dream Bell (2023)

Projektům ve Fantasy stylu se věnuji již osmým rokem. Horse & Wolf vznikl v roce 2015 v kombinaci spojením elegance fríského koně a chytrosti „vlka“. Zde začala před 8 lety vznikat myšlenka vytvořit jednou z fotografování nejenom příběh, ale především zážitek.

Začínala jsem pouze s fríským koněm WESSEM, kterého vlastním a propůjčovala ho fotografům z blízkého okolí. Poté jsem tuto myšlenku postupně rozšiřovala a rozhodla se „najmout“ fotografy i z jiných lokalit.

V roce 2018 jsme se rozrostli o novou posilu týmu – mladého „vlka“ – rasa československý vlčák jménem Eggon Moon – zde začala naše nová etapa. Postupně se moje myšlenka „Měnit sny ve skutečnost“ začala plnit. Rozšířila jsem tým fotografů z celé České republiky, spojenci se mě staly i vizážistky, které se celou dobu starají o dokonalý make-up a účes. Začala jsem tvořit vlastní kostýmy a originální styling.

V současné době působíme po celé České republice v největších městech. Nejvíce mě baví tvořit příběhy ve fantasy stylu se zvířaty („vlk“, koně, dravci, lišky, sovy, exotická zvířata aj.), ale také náměty bez zvířat, např. Znamení zvěrokruhu, podoba legendárních obrazů či Andělé a jiné projekty, které naleznete v naší nabídce.

Od roku 2020 působíme jako silný, stabilní tým, ve kterém najdete profesionální fotografy a grafiky, vizážistky a majitelé zvířat. Vytváříme originální nabídky – v klasickém, fantasy, či dream stylu, pro děti, dospělé, páry či celé rodiny.

Kromě komerčního fotografování pro veřejnost se věnujeme i charitativním fotografováním, podporujeme dárkovými poukazy útulky pro opuštěná zvířata, jako jsou kočky, psi, fretky apod.

V roce 2021 jsme se opět jako tým rozrostli o dalšího člena – mladá „vlčice“ Mirraya Moon – rasa Sibiřský husky – dělá společnost nejenom při fotografování, ale také si ji můžete vybrat na samostatné projekty focení, kde budete pouze s ní. Je to milovnice vody i sněhu.

V roce 2023 jsme do týmu „do třetice“ přivítali bílou vlčici jménem Nessaja Dream Bell. Je mým splněným snem a asi nejrozmazlenejším členem týmu. V současné době probíhá příprava, výcvik a socializace. Pomalu se seznamuje s fotoaparátem, fotografy a učí se povely, které při focení bude potřebovat. Upřímně ji to zatím moc nezajímá. Miluje hračky, vodu a vše, co je spojeno s nějakou lumpárnou. Více než focení se věnuje rvaní s ostatními členy smečky. Ale to nám nevadí – milujeme ji a víme, že každý potřebuje svůj čas. Focení s ní postupně začíná. Nyní je ve věku, kdy již na nošení není úplně lehká a sedět se ji moc nechce. Ale to se časem změní a brzy ji budete vídat jak na společných, tak samostatných fotografiích.

Tým HORSE & WOLF – FANTASY FOCENÍ