POPIS STYLŮ FOCENÍ

styl GLAMOUR

Styl Glamour je synonymem pro něžnost, eleganci a zvýraznění ženské krásy. Je to módní styl, který oslavuje osobnost a sebevědomí žen. Dokonalého Glamour vzhledu dosáhneme pomocí krásných šatů a dokonalého makeupu. Glamour není jen o focení se zvířaty, ale může se v něm každá žena ztotožnit i bez zvířete, nebo s vlastním mazlíčkem – ve všech ročních obdobích. Krásné šaty jsou základem Glamour stylu. Volíme šaty s elegantními střihy, aby vám dokonale padly. Můžete si vybrat z široké řady našich šatů nebo zvolit šaty vlastní. Nezapomínáme na detaily – třpytivé kameny, doplňky nebo květiny podtrhnout osobnost každé ženy a prostředí, ve kterém fotografie vznikají. Dokonalý makeup je nedílnou součástí Glamour stylu. Zvýrazníme vaše rysy pomocí kvalitních produktů a technik, které dodají ženskost. Glamour makeup je o tom, jak se cítit sebevědomě a krásně.

Glamour styl není omezen jen na jedno roční období. Můžete si užít tento elegantní a sofistikovaný vzhled po celý rok. Na jaro máme připravené šaty z lehkých materiálu, doplněné o jarní květiny, v létě volíme zajímavá a krásná místa, např. vodopády, jezírka aj., lehké a provzdušněné šaty, zajímavá zvířata, vhodná k focení v horkých měsících. Na podzim se můžete obléknout do šatů z listí a podzimních květů, nebo již zvolit vhodné kožešinové límce, zima nám přináší možnost focení ve sněhu, můžete si vyzkoušet doplňky, jako jsou kožešiny, kožešinové límce, šaty z těžších a teplejších materiálů – volba každého z vás.

Ukázka fotografií:

styl LOVECKÝ (bojovnice, lovkyně, indiánky)

Lovecký styl je trend, který se zaměřuje na zdůraznění mužské či ženské bojovnosti a spojení s přírodou. Tento styl se projevuje nejen v oblečení, ale také v make-upu a fotografiích. Je často spojen s použitím kožešin a kůže. Uzpůsobené šaty v tomto stylu jsou vyrobeny z těchto materiálů, které dodají outfitu autentický lovecký vzhled. Pro dokonalé doplnění loveckého stylu vytvoříme bojovný make-up. Pro muži i ženy vytvoříme výrazné líčení, které zdůrazní vaši bojovnickou povahu. Použitím tmavých odstínů a zvýraznění očí tomu dodáme dojem síly a odhodlání. S použitím replik zbraní dodá vašim fotografiím ještě větší autentičnost a styl. Pokud nejste milovníkem zbraní – kostým a doplňky postačí pro vytvoření dokonalého zážitku.

Pro skutečně nezapomenutelný zážitek v loveckém stylu je možné se vyfotit s různými zvířaty. Focení s „vlky“, koňmi nebo dokonce dravci může přinést do fotografie atmosféru divočiny a přiblížit vám pocit lovců a lovkyň. Památeční fotografie s těmito zvířaty budou jistě jedinečným a nezapomenutelným zážitkem pro vás. Nemusíte být nutno bojovnicí nebo lovkyní, můžete se stát též indiánkou.

ukázka fotografií:

Styl – FANTASY

Fantasy styl: „Když se pohádky stávají skutečností“

Fantasy je žánr, který nás vtahuje do světa magie, dobrodružství a nekonečných možností. Ať už jste fanouškem pohádek, filmů nebo knih, fantasy styl vám umožní stát se součástí tohoto kouzelného světa. Dokonalé kostýmy a odpovídající makeup jsou klíčovými prvky fantasy stylu. Od princezen a rytířů po elfy a draky, fantazii se meze nekladou. Vhodný je pro muže i ženy, jednotlivce i páry, kteří chtějí zažít něco neobvyklého a vstoupit do role svých oblíbených postav.

Fantasy styl je také o zážitku. Profesionální fotografie zachytí vaše dobrodružství a speciální efekty dodají fotografiím ten správný nádech magie. Focení od Horse & Wolf vám umožní spojit se s přírodou a zvířaty – k dispozici jsou naši „vlci“, krásní koně, sovičky, dravci, lišky a spoustu dalších, nebo si můžete vybrat projekty bez zvířat, které vám přesto umožní prozkoumat fantastické světy. Máte doma domácího mazlíčka a chcete ho do focení zapojit? I to je možné a můžeme vám to splnit. Stačí se předem informovat.

Fantasy styl je cestou do světa snů a fantazie. Přenesete se do jiné reality a zažijete dobrodružství, které jste si vždycky přáli. Nechte se unést do světa magie a fantazie a objevte nové stránky svého já.

ukázka fotografií:

Styl FINE – ART („malované obrazy“)

Styl FINE-ART – Jako malovaný obraz, který ožívá na fotografii. Je jedinečným způsobem, jak proměnit každodenní fotografie v umělecká díla. Tento styl se inspiruje malováním a přináší do fotografií nádech elegance a kreativity. Horse & Wolf je agentura ve spojení s profesionálními fotografy, specializující se na focení nejenom ve stylu FINE-ART. Naše projekty zahrnují nejenom focení s lidmi, ale také s různými zvířaty, jako jsou např. „vlci“, dravci, sovičky aj. Dokonalé kostýmy a makeup se propojují s krásou a elegancí zvířat, čímž vznikají unikátní fotografie, které připomínají malované obrazy.

Styl FINE-ART není omezen pouze na focení se zvířaty. Horse & Wolf také vytvářejí projekty, které se zaměřují na malované obrazy bez přítomnosti zvířat. V těchto projektech je důraz kladen na propracovanou úpravu fotografií, která přináší do obrazu texturu a atmosféru malby. Je vhodný pro muže i ženy, a to jak jednotlivce, tak páry. Dokonalé kostýmy a makeup jsou navrženy tak, aby podtrhly jedinečnost každého jednotlivce a vytvořily harmonii ve fotografii páru. Focení ve stylu FINE-ART se stává nezapomenutelným zážitkem, který si můžete uchovat na fotografii jako vzpomínku na jedinečný okamžik. Máte domácího mazlíčka, kterého byste chtěli do focení zapojit? Napište nám – vše domluvíme.

ukázky fotografií:

Styl – MATERNITY (TĚHOTENSTVÍ)

Zážitek pro budoucí maminku plný glamour nebo fantasy. Být těhotná je jedinečné období v životě každé ženy. Aby si tento krásný stav mohla uchovat jako celoživotní památku, je tu styl Maternity. Tento styl nabízí zážitek pro budoucí maminku, který spojuje glamour a fantasy. Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak si těhotenské bříško zachytit, je focení od Horse & Wolf. Styl Maternity je o tom, jak se cítit krásná a sebevědomá během těhotenství. Glamour šaty, elegantní doplňky a profesionální make-up vám pomohou vytvořit dokonalý vzhled. Fantasy pak přichází do hry volbu prostředí, postavy, kterou ztvárníte a doplňků. Můžete si vybrat například romantickou scénu u vodopádu nebo jezera nebo fantasy v pohádkovém lese, na zřícenině apod.

Horse & Wolf je specializovaná fotografická agentura s profesionálními fotografy a asistenty, kteří se zaměřují nejenom na těhotenské focení. Náš profesionální tým vám pomůže vytvořit unikátní a originální fotografie, které budou přesně vyjadřovat váš styl a osobnost. Společnost při focení vám mohou dělat zvířecí profesionálové, jako např. „vlci“, koně, liška, sovičky nebo dravci – a jiní, kteří vzniklým fotografiím dodají eleganci a vám přinesou neobyčejný zážitek z focení. Pokud máte domácího mazlíčka, můžete ho zapojit do focení a vytvořit tak ještě zajímavější památeční fotografie. Styl Maternity není jen pro ženy. Můžete si ho užít i ve dvojici s partnerem nebo dokonce s celou rodinou. Párové focení vám umožní zachytit lásku a očekávání obou rodičů. Rodinné focení pak přidá do snímků radost a pohodu celé rodiny.

ukázka fotografií: